راهنمای خرید و پشتیبانی

لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه بفرمائید. در بسیاری از موارد راهگشا خواهند بود. اگر به جواب نرسیدید به ما تیکت بدهید. شما را شگفت زده خواهیم کرد.

تیکت پشتیبانی

خدمات سامانه آنامد به 3+1 بخش مهم تقسیم بندی می شوند:

چه تعداد کتاب در سایت موجود است؟

 در حال حاضر بیش از 200,000 کتاب در رشته های مختلف پزشکی در سایت قرار گرفته است و می توانید مستقیما تهیه کنید.

فرآیند خرید کتاب چگونه است؟

  1. پس از خرید کتاب، وضعیت سفارش شما به حالت «در حال انجام» در خواهد آمد و تاییدیه ای به این مضمون دریافت خواهید کرد که سفارش شما دریافت شده است و ظرف حداکثر 8 ساعت کاری کتاب آماده و برای شما ارسال می گردد در پنل کاربری و ایمیل تان دریافت خواهید کرد.
  2. مدیران بلافاصله اقدام به بارگزاری کتاب شما خواهند کرد و پس از آن وضعیت سفارش شما به حالت «انجام شده» در خواهد آمد. این مورد توسط ایمیل و هم در پنل کاربری و هم توسط پیامک به شما اعلام خواهد شد که کتاب درخواستی شما آماده دانلود می باشد.
  3.  نهایتا در پنل کاربری بخش «دانلودها» و یا در ایمیل تان می تونید اقدام به دانلود کتاب کنید.

کتابی که من نیاز دارم در سایت قرار ندارد؟

دسترسی های ما نامحدود است. اگر به کتاب خاصی نیاز دارید و تاکنون در سایت قرار نگرفته است کافی است فرم درخواست کتاب جدید را پر کنید تا در کمترین زمان ممکن آنرا برای شما تهیه کنیم.

فرم درخواست کتاب

دسترسی مستقیم چیست؟

دسترسی مستقیم، دسترسی آنلاین و بدون واسطه به پایگاه های تمام متن پزشکی می باشد. سطح دسترسی به این پایگاه ها بسیار عالی است و تقریبا تمام منابع هر پایگاه قابل دریافت می باشد. علاوه بر این، هیچ محدودیتی در دانلود منابع پایگاه در نظر گرفته نشده است. تلاش شده است دسترسی های مستقیم به تمام پایگاه های مورد نیاز کلیه رشته های علوم پزشکی فراهم گردد. ما پیوسته در حال افزایش کمی و کیفی دیتابیس های پشتیبانی شده هستیم.

چگونه میتوانم دسترسی مستقیم خریداری کنم؟

دسترسی به 145 پایگاه موجود در سامانه آنامد تنها با خرید یک اشتراک برای شما باز می شود. بدین معنی که تنها با خرید اشتراک زیر می توانید برای یک از همه پایگاه ها بصورت نامحدود دانلود داشته باشید.

دوره استفاده چقدر است؟

دوره استفاده یک ماه است. بعد از یک ماه لازم است مجدد اشتراک را خریداری کنید. در نظر داشته باشید در دوره یک ماهه هیچ محدودیتی در استفاده از پایگاه ها نخواهید داشت.

خرید اشتراک دسترسی های مستقیم

ویدیوهای آموزشی چیست؟

مجموعه ای از تخصصی ترین و نایاب ترین ویدیوهای آموزشی در زمینه علوم پزشکی که توسط اساتید بزرگ علوم پزشکی تدریس شده اند. ارزش و قیمت این ویدیوها فوق العاده بالاست. اکنون می توانید این ویدیوها را در آنامد با بیش از 90 درصد تخفیف دانلود کنید.

واقعا…

در صفحه هر ویدیو لینک به سایت منبع که در واقع وب سایت خارجی فروشنده این ویدیو می باشد قرار داده شده است. اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت واقعی این ویدیوها را در سایت اصلی می توانید ببینید. برای مشاهده و خرید این ویدیوها به بخش ویدیوهای آموزشی مراجعه بفرمائید.

ویدیوهای آموزشی

در تمامی مراحل ما در کنار شما هستیم

در پنل کاربری شما بخشی بنام «تیکت پشتیبانی» وجود دارد. اگر سوال یا ابهامی دارید، اگر به کتاب خاصی نیاز دارید، اگر نیاز به مشاوره دارید و یا … این بخش در اختیار شماست. نگران نباشید، تلاش خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.

تیکت های پشتیبانی