دسترسی های مستقیم

دسترسی مستقیم و نامحدود به کلیه پایگاه های مورد نیاز مجموعه رشته های علوم پزشکی با تهیه تنها یک اشتراک

یک اشتراک برای دانلود نامحدود کتاب، مقاله، پایان نامه و … از کلیه پایگاه های زیر کفایت میکند و دیگر نیازی نیست برای تک تک پایگاه ها اشتراک تهیه کنید.

امکان ایجاد دسترسی مستقیم به تمام پایگاه های تمام متن پزشکی وجود دارد. بنابراین در صورتی که پایگاه مورد نظر شما در این لیست موجود نیست، آنرا از طریق پشتیبانی، به ما اطلاع دهید.

A-Z دسترسی های مستقیم

دیتابیس مورد نظرتان را در لیست زیر پیدا کنید.

133
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A

AACR Journals

انجمن آمریکایی برای مجله های تحقیقاتی سرطان: کشف سرطان، تحقیقات سرطان، تحقیقات بالینی سرطان، اپیدمیولوژی سرطان، بیومارکرها پیشگیری ها، تحقیقات سرطان مولکولی، درمان سرطان مولکولی

جدید

Access Anesthesiology

این منابع آنلاین، ابزارهای متعددی را برای صدور مدرک در زمینه مدیریت درد، مراقبت های ویژه پزشکی و طب سنتی ارائه می دهند که شامل متن کامل آنلاین کتاب ها از جمله کتاب بیهوشی Longnecker، کتابچه راهنمای بیهوشی و مدیریت درهای حاد Hadzic، و بیهوشی بالینی لانگ مورگان است.

جدید

Access Emergency Medicine

ارائه مجموعه ای از کتاب های درسی، اطلس ها و راهنماهای مطالعه، همچنین تشخیص و درمان در سطح وسیعی از موارد اورژانسی از طریق فیلم ها

جدید

Access Medicine

AccessMedicine (دسترسی های پزشکی ) کتاب های درسی، معاینات و فیلم های مرحله به مرحله، مونوگرافی دارو، موضوعات خود ارزیابی، شکل ها، پرونده ها، موارد آموزشی بیمار و ... را فراهم می کند. (شامل اصول پزشکی داخلی هریسون است.)

جدید

Access Medicine. Neurology Collection

یک منبع جامع آنلاین از McGraw-Hill است. این مجموعه با دسترسی سریع به فیلم، خود ارزیابی ها و کتاب های درسی عصب شناسی یک رویکرد جدید را برای منابع عصب شناسی، تحقیقات و برنامه آموزشی و کمک به دانش آموزان در تقویت مهارت های خود ارائه می دهد. کتاب های اصول اولیه مغز و اعصاب آدامز، عصب شناسی بالینی، اصول علم اعصاب، اختلالات عصبی عضلانی و اطلس بیماری های کودکان EEG نمونه ای از این کتاب هایت که به طور منظم به روز رسانی می شوند.

جدید

Access Medicine. OBGYN Collection

منبع جامع آنلاین در رابطه با بیماری های زنان و زایمان از McGraw-Hill است. این مجموعه یک دروازه جدید به یک پایگاه اطلاع رسانی معتبر و قابل اعتماد در زمینه بیماری های زنان و زایمان است که دسترسی فوری به محتوای چند رسانه ای پکپارچه را فراهم می کند. این مجموعه ویزگی های تعاملی منحصر به فرد زیر را به کاربران ارائه می دهد:

جدید

Access Pediatrics

AccessPediatrics (دسترسی به بیماری های اطفال) دسترسی به متون الکترونیکی، چند رسانه ای، مونوگرافی داروها، مدیریت پرونده ها، برنامه درسی، آموزش بیمار، خود ارزیابی، بررسی های هیئت مدیره و ... را فراهم می کند.

جدید

Access Pharmacy

پیدا کردن داروخانه ها و کتاب های درسی پزشکی از جمله مبانی دارویی درمانشناسی گودمن و گیلمن. ساختن یک حساب شخصی برای دسترسی به ترکیب های سفارشی از جمله برنامه درسی شخصی، تصاویر ذخیره شده من و چشم انداز همراه.

جدید

Access Physiotherapy

AccessPhysiotherapy (دسترسی به فیزیوتراپی) از طریق طب McGraw-Hill به طور انحصاری به مطالعه، آموزش و تمرین فیزیوتراپی اختصاص دارد. این منبع جامع فیزیوتراپی آنلاین در ارائه کتاب های درسی فیزیوتراپی، فیلم های تمرین و ورزش، گالری عکس ها، ابزارهای خود ارزیابی و ابزارهای منحصر به فرد برای تجزیه و تحلیل جسد پیشرو است که به طور منظم به روز رسانی می شود.

جدید

Access Science

AccessScience (دسترسی علمی) شامل مجموعه ای از منابع علمی مقدماتی مربوط به رشته های اصلی علمی است. کاربران از این طریق به تعاریف، مقالات، تصاویر، فیلم ها، برنامه ریزی های درسی برگرفته شده از دایره المعارف علوم و فناوری McGraw-Hill ، سالنامه علوم و تکنولوژی McGraw-Hill ، و فرهنگ لغت علمی McGraw-Hill و اصطلاحات فنی دست پیدا می کنند.

جدید

Access Surgery

AccessSurgery.com یک منبع آنلاین یکپارچه است که خیلی سریع منابع برای سوالات جراحی را برای پزشکان فراهم می کند. کتاب های درسی، چند رسانه ای، پرونده ها، مطالب آموزشی بیمار، مونوگرافی داروها و .... در سراسر ACGME (شورای اعتبار بخشی برای تحصیلات تکمیلی پزشکی) برای میریت آموزش هسته سازماندهی شده است

جدید

Acland's Video Atlas of Human Anatomy

شامل نزدیک به 330 ویدئو از نمونه های آناتومیک واقعی انسان در رنگ های طبیعی خود است.

جدید

AdisInsight (drugs in development)

جدید

AHC Media

[دسترسی به گزارش های پزشکی بیماری های اورژانسی کودکان] AHC Media اطلاعات پزشکی، نشریات و آموزش مداوم به متخصصان مراقبت های بهداشتی به منظور بهبود مراقبت از بیمار و نتایج آن را فراهم می آورد.

جدید

AMA Manual of Style

کتاب راهنمای AMA برای هرکس که در انتشارات پزشکی و علمی شرکت می کند یک کتاب راهنمای ضروری است.

جدید

American Diabetes Association

جدید

American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine

جدید

American Veterinary Medical Association

ا AVMA یک انجمن غیر انتفاعی است که نماینده بیش از 86500 دامپزشک است که در فعالیت های خصوصی و شرکت های غیر دولتی، دولتی، صنعتی، دانشگاه و خدمات رسمی کار می کنند. AVMA به عنوان یک صدای جمعی برای اعضا و حرفه ای ها عمل می کند.

جدید

B

Bates' Visual Guide to Physical Examination

راهنمای دیداری بیتس، ویرایش پنجم، ویژگی های جدید فیلم های مهارت بالینی، سیستم های مبتنی برپایه تکنیک های معاینه فیزیکی و موارد دیگر. با توجه به متن کتاب بیتس که در سطح گسترده ای از فزمت های چاپی و دیجیتالی موجود است، راهنمای ویژوال بیتس به عنوان یک راه حل کامل یادگیری برای ارزیابی آموزش و آمادگی دانشجویان برای دوره های تخصصی و فتار با بیمار عمل می کند.

جدید

BoardVitals

جدید

C

Cambridge Core

هسته کمبریج دسترسی به تمام سرفصل ها در انتشارات دانشگاه کمبریج از جمله کتاب ها و مجلات را فراهم می کند.

جدید

Case Files Collection

دسترسی به مجموعه ای کامل از علوم پایه، پزشکی بالینی و موارد پس از فارغ التحصیلی از 23 فایل مجموعه کتاب در یک فرمت تعاملی. این پایگاه برای کمک به دانشجویان از طریق آموزش و یادگیری با در معرض شریط واقعی بیمار قرار گرفتن طراحی شده است، این سایت قابلیت هایی را ایجاد می کند تا کاربران بتوانند پیشرفت های خود را از طریق موارد کامل و غیر قابل مشاهده مشخص کنند.

جدید

Cell Press

ناشر پیشرو در زمینه تحقیق و بررسی های پیشرفته در زمینه زیست پزشکی

جدید

Chronicle of Higher Education

اChronicle برای خبرها، توصیه ها و شغل های مهم برای دانش آموختگان برتر دانشگاه به صورت آنلاین در هر هفته منتشر می شود. سایت Chronicle's محتوای کامل آخرین شماره شامل اخبار روزانه و ستون مشاوره، هزاران لیست شغلی فعلی، آرشیوی از محتوای منتشر شده قبلی، بحث های داغ انجمن، ابزارهای حرفه ای مانند مدیریت آنلاین CV، پایگاه اطلاعاتی حقوقی، و ... را مشخص می کند.

جدید

Clinical Key

کلید بالینی (Clinical Key ) یک منبع منحصر به فرد (برای مخاطب پزشک) برای جستجو از میان مجموعه ای از مجلات Elsevier، و900 کتاب مرجع پزشکی و جراحی، چکیده نشریات، کلینیک های پزشک و جراحی، روش های مشاوره، مونوگرافی دارو، فیلم ها، تصاویر، دستورالعمل های عملی، و جزوات آموزشی بیمار (در صورت وجود به هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی) و ... است.

جدید

Clinical Skills

جدید

Cognet

مجموعه ای قابل جستجو از کتاب ها، مجلات، منابع، لینک های OpenCourseWare و مواد کنفرانسی. متون و منابع توسط انتشارات MIT و ناشران دیگر، انجمن های حرفه ای، موسسات و افرادی که مایل به اشتراک گذاری کارها به صورت آنلاین هستند فراهم می شود. موارد جدید به طور منظم اضافه می شود.

جدید

Colloquium Digital Library of Life Sciences

مولفه های اصلی کتابخانه، یک کتاب الکترونیک 50 تا 120 صفحه ای است که یک موضوع علمی لازم و ضروری را بررسی می کند و توسط یکی از محققان برجسته در این زمینه نوشته شده است. ما در مورد این متون صحبت می کنیم زیرا معتقدیم که این متون با یک ارائه یکپارچه و تجزیه و تحلیل عمیق نسبت به مجله های معمولی برای خواننده ارزش خواندن بیشتری دارد. ما معتقدیم که متون COLLOQUIUM خلاصه ایده الی از موضوعات ضروری را برای محققان ، کارمندان آزمایشگاه و دانشجویان فراهم می کند.

جدید

Covidence

جدید

D

Digitalia Hispánica

Digitalia Hispánica دسترسی کامل به تحقیقات در زمینه علوم انسانی، هنرهای زیبا، علوم اجتماعی، زمینه های STEM، و قانون از طریق ناشران اسپانیا و آمریکای لاتین فراهم می کند. مونوگراف ها (کتاب های الکترونیک)، دوره های آموزشی، مقالات کنفرانس، و همچنین مجموعه ای از متون ادبی نوشته شده به زبان اسپانیایی و ترجمه شده به زبان های دیگر را پوشش می دهد.

جدید

Dissertations & Theses

دسترسی از طریق ProQuest، این یک منبع معتبر برای اطلاعات در مورد پایان نامه های دکتریو پایان نامه های کارشناسی ارشد است و نشان دهنده کار بیش از 1000 فازغ التحصیل مدرسه و دانشگاه است. شامل استنادات کتابشناسی برای اولین محصل دانشگاهی آمریکا است که در سال 1861 پذیرفته شده است به کسانی که اخیرا و در ترم گذشته پذیرفته شده اند.ارجاع داده شده برای پایان نامه های منتشر شده از سال 1980 به جلو هچنین شامل 350 چکیده نوشته شده توسط مولف است. ارجاع داده شده برای پایان نامه های کارشناسی ارشد از سال 1988 به جلو از جمله 150 چکیده. متن کامل بیش از یک میلیون عنوان در قالب های مقاله و میکروفرم موجود است. اعضای سازمانی دسترسی مستقیم به فایل کامل پایان نامه ها در قالب های دیجیتالی با شروع از عنوان منتشر شده از سال 1997 را دارند. سالانه حدود 47000 پایان نامه و 12000 پایان نامه دکتری به این پایگاه اضافه می شود.

جدید

DSM Library and PsychiatryOnline

PsychiatryOnline وب سایتی است که دارای کتابخانه DSM (که شامل DSM-5، کتاب راهنمای تشخیص عیب شناسی DSM-5، و موارد بالینی DSM-5 است) و مجله آمریکایی روانپزشکی به عنوان مجموعه ای پایه از منابع روانپزشکی از جمله کتاب ها، مجله ها و ابزار های خود ارزیابی است. PsychiatryOnline خیلی بیشتر از موضوعات فردی، جستجوی پیشرفته و نمایه سازی را فراهم می کند که کاربران را قادر می سازد به سرعت اطلاعاتی که لازم دارند را پیدا کنند.

جدید

DynaMed Plus

منبع جامع آنلاین در رابطه با بیماری های زنان و زایمان از McGraw-Hill است. این مجموعه یک دروازه جدید به یک پایگاه اطلاع رسانی معتبر و قابل اعتماد در زمینه بیماری های زنان و زایمان است که دسترسی فوری به محتوای چند رسانه ای پکپارچه را فراهم می کند. این مجموع ویژگی های تعاملی منحصر به فر زیر را به کاربران ارائه می دهد: نسخه های منابع آنلاین برجسته- اتصال بلافاصله به محتوای کامل و کاملا قابل جستجو از منابع زنان و زایمان به روز رسانی شده. متون منحصر به فرد ویلیامز- فصل های پیشرفته نسخه های بعدی پزشکی زنان ویلیامز و مامایی ویلیامز که ثقبل از اینکه در دسترس دیگران باشد در مجموعه ObGyn به طور انحصاری منتشر می شود. منابع ویژه- آخرین متون بالینی و برگزیده های جراحی در ترومیاکولوژی، انکولوژی زنان و زایمان، و داروهای جنینی شامل تخمدان. کتابخانه چند رسانه ای- کاربران می توانند یک مجموعه منحصر به فرد با بیش از 100 مورد فیلم سونوگرافی و همچنین یک لیست رو به رشد از انیمیشن های ویلیامز را مشاهده کنند. برنامه های درسی سفارشی- با ایجاد مدل های یادگیری تعاملی از محتوای مجموعه دانش آموزان را برای مدبریت آموزشی فعال می کند.

جدید

E

e-Anatomy

این اطلس آناتومی بدن انسان در وب سایت، دستگاه های ای پد، آیفون و آندروید قابل استفاده است. بیش از 5400 ساختارهای آناتومیک و بیش از 375 برچسپ های پزشکی را بررسی می کند. تصاویر، شامل عکس های CT، MRI، رادیوگرافی، شکل های آناتومیک و تصویرهای هسته ای است.

جدید

Ebscohost

جدید

Embase

شامل متون بین المللی پزشکی، ازجمله مجلات و بسیاری از کنفرانس ها از سال 1947. EMBASE شامل تمام بخش های تحت پوشش MEDLINE و بیش از 5 میلیون بخش دیگر است که توسط MEDLINE یا PubMED پوشش داده نمی شود. (فرهنگ جامع ENTREE شامل همه اصطلاحات MeSH است و به روزرسانی شده است. جزئیات داروها از جمله همه هم معنی های آنها پوشش داده می شود، و به شما اجازه می دهد تا با آن در مورد "راه های تجویز دارو" و بیماری های که "مقاوم به دارو" هستند جستجو کنید.

جدید

Encyclopedia Britannica

شامل دایره المعارف کامل، همچنین دیکشنری و اصلاح نامه دانشکده مریام وبستر، دایره المعارف دانشجویی و کتاب سال بریتانیکا است. همچنین این پایگاه اطلاعاتی می تواند برای جستجو در مسیرهای اینترنتی که شامل بیش از 300000 لینک به سایت های منتخب، رتبه بندی شده، و بررسی شده توسط ویراستاران بریتانیکا مورد استفاده قرار بگیرد. این پایگاه داده به بیش از 118000 مقاله که توسط ویراستاران دایره المعارف بریتانیکا و همکارانشان به روز رسانی و تجدید نظر شده است، بیش از 14000 تصویر از جمله عکس ها، نقشه ها، علامت ها، و بیش از 21500 موارد ثیت شده از جمله تعاریف، راهنمای تلفظ و تاریخچه کلمات- از فرهنگ لغت و اصلاح نامه کالج ماریا وبستر--دسترسی دارد.

جدید

F

F.A. Davis PT Collection

شامل بالاترین مرجع PT و یک کتابخانه ویدیویی گسترده است.

جدید

Faculty of 1000 (F1000)

مقالات مهم و برجسته در پزشکی و زیست شناسی که توسط پزشکان و محققان برجسته شناسایی شده است.

جدید

Films on Demand Health & Medicine Collection

فیلم های آموزشی در موضوعاتی مانند اختلالات و معلولیت، سلامت و سلامت شخصی، بهداشت عمومی، مراقبت های بهداشتی و درمان و مراکز بهداشتی

جدید

G

Gale Virtual Reference Library

کتابخانه منابع مجازی یک پایگاه اطلاعاتی از دانشنامه ها، نشریات اطلاعات عمومی و منابع مرجع تخصصی برای تحقیقات چند رشته ای است. موضوعات تحت پوشش شامل پزشکی، کسب و کار و تاریخی است.

جدید

Grant Forward

جدید

H

Henry Stewart Talks: The Biomedical & Life Sciences Collection

گفتگوهای هنری استوارت (Henry Stewart Talks)، انیمیشن ها صوتی و تصویری را توسط کارشناسان برجسته جهان با محتوای پیشرفته در فرمت کاربر پسند منتشر می کند. مجموعه زیست پزشکی و علوم زیست شناسی شامل بیش از 1500 شخنرانی است و زیست شناسی، سزطان، زیست شناسی سلولی، ژنتیک، ایمونولوژی، روش ها و بسیاری از موضوعات بیولوژیکی دیگر را پوشش می دهد.

جدید

I

Incidence & Prevalence Database (IPD)

پایگاه داده های وقوع و شیوع (IPD) به اطلاعات اپیدمیولوژی جهان نگاه می کند. IPD بیش از 4500 بیماری، روش ها، علائم و سایر مسائل بهداشتی به روز، شیوع، عوارض جانبی، مرگ و میر، کمخونی، میزان درمان و تشخیص و هزینه ها را پوشش می دهد.

جدید

J

JAMA Evidence

JAMAevidence با ارائه راهنمایی هایی برای بررسی سیستماتیک اعتبار، اهمیت و کاربردهای مربوط به ارزیابی مشکلات بهداشتی و نتایج مراقبت های ویژه به شناسایی بهترین شواهد موجود کمک می کند. دسترسی به متن کامل کتاب های آنلاین ا جمله راهنمای متون پزشکی، راهنمای دستیابی به روش هایی برپایه مدارک بالینی ویرایش دوم و معاینه های بالینی گویا: تشخیص بالینی مبتنی بر مدارک.

جدید

JAMA Network

شبکهJAMA برای دسترسی بیشتر به تحقیقات، بررسی ها و چشم اندازهای پزشکی اینده JAMA را با 9 مجله تخصصی JAMA گرد هم آورده است. با استفاده از ابزارهای نوآورانه، شبکه JAMA بینش هایی را که بیشتر به تحقیقات و فعالیت های پزشکی اهمیت می دهد را فراهم می کند.

جدید

Journal of Visualized Experiments (JOVE)

مجله PubMed یک مجله مورد بررسی است که به انتشار تحقیقات بیولوژیکی، پزشکی، شیمیایی و فیزیکی در یک فرمت ویدیوئی ابتکاری اختصاص داده شده است.

جدید

JStor

JSTOR یک سازمان غیر انتفاعی (نه برای سود) با ماموریتی دوگانه شامل ایجاد و نگه داری یک آرشیو قابل اعتماد از مجله های علمی مهم و فراهم کردن امکان دسترسی گسترده به این مجلات است. JSTOR به محققان این امکان را می دهد که تصاویری با وضوح بالا، تصاویر اسکن شده از مقالات مجلات و صفحات را همانطور که در ابتدا طراحی، چاپ و نشان داده شده است، به دست آورند.

جدید

K

Karger

لیست کاملی از همه عنوان های Karger که ما آنها را تصدیق می کنیم به ویژه مجلات و کتاب های پزشکی

جدید

L

Lexicomp Online

Lexicomp داروهای مراقبت نقطه ای، بیماری ها، تست های تشخیصی، و اطلاعات بیمار را ارائه می دهد.

جدید

M

Mary Ann Liebert Online

جدید

Medical Education LWW Health Library

کتاب های درسی آنلاین با توضیحات موردی، فیلم ، تصاویر و منابع سخنرانی برای آمادگی تحصیلی

جدید

Medical Education LWW Health Library

کتاب های درسی آنلاین با توضیحات موردی، فیلم ها، تصاویر، منایع سخنرانی برای آمادگی تحصیلی ارائه می دهد.

جدید

Micromedex 2.0

Micromedex داروهای برپایه مدارک و اطلاعات بالینی از جمله سم شناسی، بیماری ها، مراقبت های حاد پزشکی و پزشکی جایگزین را فراهم می کند. شامل یک برگه محاسبه با 22 دوز جداگانه، مقادیر آزمایشگاهی، پادزهر، و اندازه گیری محاسبات، و برگه ای برای سازگاری Trissel's 2 IV، شناسایی داروها با تصویر، بررسی جامع تعامل داروها است.

جدید

N

National Academy of Sciences

از سال 1914 تاکنون. متن کامل PDF و خلاصه. موضوعات زیست شناسی، فیزیکی و اجتماعی را پوشش می دهد. شامل مقالات، تفسیرها، دیدگاه ها و پروفایل ها است. به ویژه بر روی زمینه های در حال ظهور از جمله علم تغییر زمین، تغیر آب و هوا و امنیت غذایی، فقر و گرسنگی، طیف سنجی پرتوهای چند بعدی، اقتصاد سلامت و مرگ ومیر و شیمی تک مولکولی و زیست شناسی تمرکز دارد.

جدید

Nature

اجازه می دهد تا مقالات را در مجلات چاپ شده توسط گروه انتشارات Nature جستجو کنید. مجلاتی مانند Nature، مجله دندانپزشکی بریتانیا، تحقیقات سلولی و بسیاری دیگر

جدید

NEJM

جدید

O

OECD iLibrary

جدید

OMMBID - Online Metabolic and Molecular Bases of Inherited Disease.

جدید

OvidSP

دسترسی به چندین پایگاه اطلاعاتی، بسیاری از محتوای کامل متون، از جمله شواهد بالینی؛ چکیده های زیست شناختی، و EBM (پزشکی برپایه شواهد) از طریق یک خط اتصال واحد را ارائه می کند. تا 5 پایاه اطلاعاتی می تواند به طور همزمان جستجو شود.

جدید

Oxford Journals

جستجوی مجلات منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد

جدید

Oxford Reference Online

مجموعه ای از +150 مرجع زبان و موضوعات مرجع که توسط انتشارات دانشگاه کار شده است و شامل لغت نامه انگلیسی و دوزبانی، نقل قول ها، نقشه های و تصویر های تمام رنگی، جدول زمانی، لینک های اینترنتی و کتابشناسی است.

جدید

P

Pediatric Care Online

مجموعه ای از منابع در مورد بیماری های کودکان شامل منابع راهنما، گزارش های بیمار، محاسبه گرها، فیلم هایی از روش های مرسوم، ویژگی های سفارشی سازی، علائم و ابزارهای تشخیصی است. برگه بیمه امکان دسترسی سریع به دستورالعمل عملی AAP را می دهد.

جدید

Pediatric Patient Education

جمع آوری صدها نمونه از بیماری های خاص کودکان به زبان انگلیسی و اسپانیایی که توسط آکادمی آمریکایی کودکان منتشر شده است.

جدید

Project Muse

جدید

PsycArticles

پایگاه داده های کتابشناسی متون علمی در زمینه های علوم روانشناسی، اجتماعی، رفتاری و سلامت

جدید

Psychoanalytic Electronic Publishing (PEP)

انشارات الکترونیک روانکاوی (PEP یا PEP-Web) یک پایگاه اطلاعاتی قابل جستجو از مجلات، کتابها و فیلم های روانکاوی به زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، یونانی، ایتالیایی،اسپانیایی و ترکی است. این پایگاه اطلاعاتی در میان چیزهای دیگر شامل متن کامل آثار کلاسیک مانند 24 جلد نسخه استاندارد از آثار کامل روانشناسی سشموند فروید و همچنین 18 نسخه استاندارد German Freud است. PEP برای اینکه شامل یک پلت فرم ویدیوئی باشد که فیلم ها و ویدئو ها را نمایش دهد توسعه پیدا کرده است. مام مطالب گفتاری در فیلم ها به صورت متن ترجمه شده اند و با مجله موجود و کتاب آرشیو شده اند و به طور کامل قابل جستجو هستند.

جدید

R

Reaxys

ا Reaxys وب سایتی است که برپایه یک سیستم جستجو و بازیابی برای ترکیب های شیمیایی، واکنش های شیمیایی، ویژگی های شیمیایی، داده های کتابخانه شناختی مرتبط و اطلاعات مواد با سنتز اطلاعات برنامه ریزی شده است. Reaxys جایگزین مناسبی برای Beilstein Crossfire و Gmelin Crossfire است. علاوه بر این، در این دو منبع داده، متون ثبت اختراع شیمیایی و خواص مرتبط با آن نیز گنجانده شده است.

جدید

Red Book Online

شامل اطلاعاتی در مورد بیماری های عفونی اطفال و ایمن سازی از طریق کمیته پزشکی کودکان آکادمی آمریکا در زمینه بیماری های عفونی، شامل متن کامل کتاب قرمز، کتابخانه دیداری کامل با بیش از 2000 تصویر، اطلاعات وضعیت واکسن، خبرهای بیماری های عفونی و به روز رسانی های مهم است.

جدید

S

SAGE Journals Online

مجموعه موضوعات SAGE مجموعه ای از رشته های مهم و از محبوب ترین مجلات مورد بررسی است که در زمینه های ارتباطات و رسانه، جرم شناسی، آموزش، دیریت و سازماندهی، علم مواد و مهندسی، پرستاری و بهداشت عمومی، علوم سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی، مطالعات شهری و برنامه ریزی توسط SAGE منتشر شده است.

جدید

Sage Research Methods Online

جدید

Science Direct

ScienceDirect شامل بیش از 25% از علم، فناوری، متون کامل پزشکی و اطلاعات کتابشناسی جهان است.

جدید

sciencemag.org

جدید

Springer LINK

SpringerLink یکی از پایگاه های اطلاعاتی پیشرو برای مجلات STM با کیفیت بالا، مجموعه کتاب ها، کتاب ها، منابع مرجع، و مجموعه های بایگانی آنلاین است. SpringerLink یک مرکز دسترسی قدرتمند برای محققان و دانشمندان است.

جدید

Stahl's Essential Psychopharmacology Online

ارائه دهنده اصول روانشناختی و شامل توانایی جستجو در Stahl’s Essential Psychopharmacology و راهنمای روانشناختی Essential Psychopharmacologyبه همراه راهنمای Prescriber's، تصویرها و جدول های قابل دانلود، اطلاعات متقابل داروها و ... است.

جدید

Stat!Ref

StatRef! حاوی متن کامل اطلاعات الکترونیکی در آخرین نسخه های متون دارویی و شیمیایی ، واژه نامه ها و نمایه ها است. محدوده موضوعات مراقبت های اورزانسی، پرستاری، انکولوژی، بیماری های کودکان، مراقبت های اولیه، روانپزشکی، فارماکولوژی و قلب و عرق است.

جدید

T

Taylor & Francis Online

Informaworld ارائه دهنده اطلاعات تخصصی به جوامع علمی و دانشگاهی، جوامع حرفه ای و تجاری از طریق نشر و بهبود عملکرد است.

جدید

Thieme eNeurosurgery

جامع ترین منبع آنلاین جراحی مغز و اعصاب در جهان

جدید

U

uCentral

پایگاهی برای منابع پزشکی همراه و آنلاین: کتابچه راهنمای واشنگتن، 5 دقیقه مشاوره بالینی، کتابچه راهنمای هریت لاین، ABXجان هاپکینز، راهنمای دیابت و HIV. همچنین محاسبه گرهای پزشکی نیز برجسته هستند.

جدید

Ulrichs Periodicals Directory

اUlrichsweb یک منبع معتبر از اطلاعات دقیق در مورد همه نوع نشریه ای است- مجلات علمی پژوهشی، انتشارات با دسترسی آزاد، موضوعات بررسی شده، مجله های عامه پسند، روزنامه ها، خبرنامه ها و موارد دیگر از سراسر جهان

جدید

UpToDate

به روز رسانی تمام منابع متون بالینی که برای سوال های متداول در علم بالینی پاسخ هایی برپایه مدارک ارائه می دهد، الکترونیک است. بیش از 10000 عنوان در بیش از 22 تخصص، از جمله اطلاعات دارویی و آموزش سطح بیمار. نوشته شده توسط یک استادان بین المللی پزشکی کسانی که در تخصص خود خبره هستند.

جدید

V
W

Web of Science

"سایت علمی (Web of Science) مطالب معتبر و محتوای چند رشته ای که بیش از 12000 مجله برتر در سراسر جهان را پوشش می دهد از جمله مجلات با دسترسی آزاد و بیش از 150000 جلسه کنفرانس را ارائه می دهد. در این سایت علوم، علوم اجتماعی، علوم انسانی، هنر در حال و گذشته تا 1900 پوشش داده می شود. در همه منابع Science Citation Expanded، Social Sciences Citation Index، Arts & Humanities Citation Index، Conference Proceedings Citation Index - Science و Conference Proceedings Citation Index - Social Science & Humanities جستجو می کند. "

جدید

Wiley Online Library

Wiley InterScience یک منبع بین المللی پیشرو برای کشف محتوای محرمانه در زمینه طیف وسیعی از تلاش های علمی، فنی،پزشکی و حرفه ای است. Wiley InterScience در سراسر جهان بیش از 25 میلیون کاربر در 87 کشور جهان دارد و باتوجه به این ویژگی باید بیش از 2500 مجله، کتاب، منابع مرجع، پایگاه های اطلاعاتی، کتابچه های آزمایشگاهی و کتابخانه Cochrane که شناخته شده ترین منبع برای پزشکی در جهان است را در اختیار داشته باشد.

جدید