دسترسی مستقیم به DynaMed Plus

ضمن عذرخواهی، امکان نمایش محتوا وجود ندارد!

برای اتصال به این دیتابیس و دانلود نامحدود، لازم است «اشتراک دسترسی های مستقیم» را خریداری کنید. با یک خرید کلیه دسترسی های مستقیم برای شما باز خواهد شد.

درباره پایگاه DynaMed Plus

منبع جامع آنلاین در رابطه با بیماری های زنان و زایمان از McGraw-Hill است. این مجموعه یک دروازه جدید به یک پایگاه اطلاع رسانی معتبر و قابل اعتماد در زمینه بیماری های زنان و زایمان است که دسترسی فوری به محتوای چند رسانه ای پکپارچه را فراهم می کند. این مجموع ویژگی های تعاملی منحصر به فر زیر را به کاربران ارائه می دهد: نسخه های منابع آنلاین برجسته- اتصال بلافاصله به محتوای کامل و کاملا قابل جستجو از منابع زنان و زایمان به روز رسانی شده. متون منحصر به فرد ویلیامز- فصل های پیشرفته نسخه های بعدی پزشکی زنان ویلیامز و مامایی ویلیامز که ثقبل از اینکه در دسترس دیگران باشد در مجموعه ObGyn به طور انحصاری منتشر می شود. منابع ویژه- آخرین متون بالینی و برگزیده های جراحی در ترومیاکولوژی، انکولوژی زنان و زایمان، و داروهای جنینی شامل تخمدان. کتابخانه چند رسانه ای- کاربران می توانند یک مجموعه منحصر به فرد با بیش از 100 مورد فیلم سونوگرافی و همچنین یک لیست رو به رشد از انیمیشن های ویلیامز را مشاهده کنند. برنامه های درسی سفارشی- با ایجاد مدل های یادگیری تعاملی از محتوای مجموعه دانش آموزان را برای مدبریت آموزشی فعال می کند.

About DynaMed Plus

An evidence-based point-of-care tool that provides overviews and recommendations for diseases and conditions. It includes integrated Micromedex drug content, integrated American College of Physicians (ACP) content and images, and calculators for decision support.

منابع پشتیبانی پایگاه